E-Mail

info@erdihomes.com

+90 532 263 65 10

Ali Küçükavara

Biz müşterilerimiz için işlemlerin, ilk temas anından tapunun alınmasına kadar, tamamen problemsiz ve stresden uzak bir şekilde yürütülmesi için ve ileride de de ihtiyaç duyulması halinde müşterilerimize yardımcı olmak adına çalışan profesyonel bir ekibiz. Amacımız müşterilerimize “Birinci Sınıf Kapsamlı Hizmet” sunmaktır.

Platinum Bau ailesi olarak bizler; yerli ve yabancı müşterilerimize Alanya’da yapacakları yeni başlangıçları için gayrimenkul alımlarının her aşamasında danışmanlık sunarak, sizleri can sıkıcı prosedürlerden uzak tutacağız.Bu arada sizler ; yaşayacağınız bu zevkli deneyimin tadını çıkararak dinlenebilirsiniz.

SATINALMA ÖNCESİ HİZMETLER


1. Aşama : İleriye Dönük Müşteri Talpleri

Deneyimli danışman ekibimizin tüm üyelerinin hizmeti altında büyük bir ihtimam ve anlayışla karşılacaksınız. İhtiyaçlarınızı eksiksiz bir biçimde belirlemek için sizi büyük bir dikkatle dinleyeceğiz ve daha sonra kriterlerinize uyan gayrımenkulü size önereceğiz.

2. Aşama : İnceleme Gezisi

Bu aşamada size gerekli ayarlamaları yapmak konusunda rehberlik edeceğiz. Bu rehberlik hizmeti şunları içerir : Uçak biletleri ve otel rezervasyonları. Sizinle Antalya’daki havalimanında buluşabiliriz.

3. Aşama : Satınalma İşlemleri

Emlak sözleşmelerinin oluşturulması, hukuki işlemler, banka hesabı açılması, vergi numarası için başvuru yapılması ve gerekli izinler için askeri makamlara başvurulması gibi tüm gerekli işlemler tarafımızca yürütülür.

4. Aşama : Finans : Tüm Yabancı Ülke Vatandaşları ve T.C. vatandaşları için Konut Kredisi Temini

5. Aşama : Satınalmanın Tamamlanması (Tapu)

Askeri makamlardan onay alınır alınmaz satınalma işlemi tamamlanabilir. Tapu işlemlerinin tamamlanması için Türkiye’ye gelebilir, bize vekalet verebilir ya da bir avukat tayin edebilirsiniz. Eğer oturma iznine ihtiyaınız var ise bu konuda da size yardımcı olabiliriz.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER


Tadilat ve Dekorasyon vb.

Ekibimizden biri ücretsiz olarak size yeni evinizi döşeme konusunda yardımcı olacaktır. Eğer Türkiye’de uzun süre kalamıyorsanız, taleplerinizi, teklifleri, teslimat ve montajları, önce ve sonra çekilmiş fotoğraflar aracılığı ile her aşamada sizi bilgilendirerek takip edebiliriz.

Araç Kiralama

Ekibimiz sizin için araç da kiralayabilir. Tek yapmanız gerken bize e-mail göndererek ya da telefon ederek uçuş bilgilerinizi iletmektir.

Gayrımenkul Yönetim Hizmetleri

Pilatinum Bau, her tip gayrımenkul için aşağıdaki hizmetleri içeren gayrımenkul yönetim hizmeti sunar,

Gayrımenkulün rutin bakımlarının organize edilmesi. Gayrımenkul ile ilgili faturaların ödenmesi-Sarfiyat faturaları (su & elektrik), bakım sözleşmeleri, hizmet bedelleri vb. Gayrımenkulün yılda en az üç kez ziyaret edilmesi ve istek halinde binanın durumu ile ilgili detaylı rapor hazırlanması.

Sigorta işlemlesi, havuz ve bahçe bakımı ve temizlik hizmetlerinin takibi. Lütfen masraflar için info@platinumbau.com adresinden bizimle irtibata geçiniz.

Kiralama Hizmetleri

Platinum Bau, uluslararası ve ulusal pazarda kiralama işlemleri yürütür. Bizim felsefemiz yatırmınızın bütünlüğünü en yüksek gelir getirecek şekilde sağlamaktır.

Diğer hizmetlerimiz;

Internet ve özel network pazarlaması Ev sahibi ve kiracı arasında kira sözleşmesi hazırlanması Gayrımenkul için envanter listesi hazırlanması Gayrımenkulün kiraya verilmek üzere hazırlanması Geliş öncesi ve gidiş sonrası temizlik hizmetleri Kira sözleşmeleri sonunda hasar ve ödeme konularının yürütülmesi ve danışmanlık sağlanması.

Biz müşterilerimiz için işlemlerin, ilk temas anından tapunun alınmasına kadar, tamamen problemsiz ve stresden uzak bir şekilde yürütülmesi için çalışan özverili bir ekibiz. Amacımız müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamaktır ve özverili ekibimiz size ALANYA ‘daki yeni başlangıcınızın her aşamasında danışmanlık sunacak ve yardımcı olacaktır.